602 266 773
dellstore@dc4.cz

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach

Skladem: ANO
U Vás: Už zítra!
Ks Koupit

Ohodnoťte jako první!

Cena: Kč 950,-
Cena s DPH: Kč 1.149,50
PN: 407-10933
PN2: TRANS.0001, 63GGJ

Foto produktu

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach 407-10933 TRANS.0001, 63GGJ

Detailní informace

Zařízení poskytuje optické připojení a rozšiřuje tak dosah vaší sítě. Kromě toho poskytuje také jedinečné rozšířené digitální diagnostické monitorování rozhraní, které umožňuje přístup v reálném čase pro zařízení provozních parametrů, jako je teplota transceiveru, klidový proud laseru, přenášeného optického výkonu a přijatého optického výkonu. Tento produkt byl testován a ověřen na systémech Dell. Při použití se systémem Dell je podporována technickou podporou společnosti Dell.

Výkon:
Typ SFP vysílače:  Fiber optic   
Maximální přenosová rychlost:  1000 Mbit/s
Rozhraní:  SFP  
Podpora MMF:  Ano  
Konektor pro optická vlákna:  LC  
Maximální přenosová vzdálenost:  550 m
Vlnová délka:  850 nm

 

Na tento produkt je poskytována záruka 24 měsíců spotřebitel / 12 měsíců podnikatel