dellstore@dc4.cz

Akce / výprodej

Řadit podle NÁZVU:
Řadit podle CENY:

400GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC 6Gbps 512n 2.5in Hot-plu

400GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC 6Gbps 512n 2.5in Hot-plu
Part number: 400-ARRD
Cena bez DPH: Kč 7.000,-
Skladem:
4 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell 10GbE SR SFP+ Transceiver, 10Gb and 1Gb Server Adapter - Kit

Dell 10GbE SR SFP+ Transceiver, 10Gb and 1Gb Server Adapter - Kit
Part number: 407-10357
Part number: 519N7
Cena bez DPH: Kč 2.600,-
Skladem:
2 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell 12Gbps SAS HBA Externí řadič (low-profile)

Dell 12Gbps SAS HBA Externí řadič (low-profile)
Part number: 405-AAES
Part number: J91FN
Cena bez DPH: Kč 3.000,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell 16GB paměťový modul - 2Rx8/RDIMM/2400MHz

Dell 16GB paměťový modul - 2Rx8/RDIMM/2400MHz
Part number: A8711887
Part number: SNPHNDJ7C/16G
Cena bez DPH: Kč 7.450,-
Skladem:
2 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell 4GB paměťový modul - 2Rx8/DDR3/RDIMM/1333MHz

Dell 4GB paměťový modul - 2Rx8/DDR3/RDIMM/1333MHz
Part number: A6996785
Part number: SNP9J5WFC/4G
Cena bez DPH: Kč 1.500,-
Skladem:
3 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell Externí napájecí zdroj RPS720 až pro 4 switche

Dell Externí napájecí zdroj RPS720 až pro 4 switche
Part number: 450-ADEZ
Part number: DC7J3
Cena bez DPH: Kč 8.990,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach
Part number: 407-10933
Part number: TRANS.0001
Cena bez DPH: Kč 950,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell sada externích kabelů SAS 2 m pro PowerVault MD1200/MD1220/MD3200i

Dell sada externích kabelů SAS 2 m pro PowerVault MD1200/MD1220/MD3200i
Part number: 470-11676
Part number: P088P
Cena bez DPH: Kč 990,-
Skladem:
2 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Dell síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M), optické vlákno 10 m

Dell síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M), optické vlákno 10 m
Part number: 470-AAYP
Part number: T6479
Cena bez DPH: Kč 650,-
Skladem:
4 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

FIBER Mounts SDM754 - kancelářský držák na 2 LCD monitory

FIBER Mounts SDM754 - kancelářský držák na 2 LCD monitory
Part number: SDM754
Cena bez DPH: Kč 1.050,-
Skladem:
0 Ks
U Vás:
15. 2. 2022
Ks > Koupit

HP Nastavitelný podstavec pro displej

HP Nastavitelný podstavec pro displej
Part number: AW663AA
Part number: AW663AA#AC3
Cena bez DPH: Kč 1.390,-
Skladem:
2 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

HUAWEI USB LTE modem E3372h

HUAWEI USB LTE modem E3372h
Part number: 95HWNT2
Part number: 51071NDW
Cena bez DPH: Kč 800,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Pokladní zásuvka Star CB-2002, 3 Pos.Key Lock

Pokladní zásuvka Star CB-2002, 3 Pos.Key Lock
Part number: 55555558
Cena bez DPH: Kč 1.580,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Seagate Exos 7E2000 HDD, 1TB, 2.5”, SAS NL, 128MB cache, 7.200RPM

Seagate Exos 7E2000 HDD, 1TB, 2.5”, SAS NL, 128MB cache, 7.200RPM
Part number: ST1000NX0333
Cena bez DPH: Kč 4.100,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

TP-Link anténa všesměrová MIMO TL-ANT2403N 3dBi 2.4GHz

TP-Link anténa všesměrová MIMO TL-ANT2403N 3dBi 2.4GHz
Part number: TL-ANT2403N
Cena bez DPH: Kč 270,-
Skladem:
1 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Ventilátor AIREN Red Wings 40

Ventilátor AIREN Red Wings 40
Part number: CA632F4
Part number: FRW40
Cena bez DPH: Kč 120,-
Skladem:
3 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Z-Ultimate 3000T White, 76x51mm, 1370 ks/role

Z-Ultimate 3000T White, 76x51mm, 1370 ks/role
Part number: EPP731206103
Cena bez DPH: Kč 900,-
Skladem:
5+ Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Zákaznický displej Giga DSP-840U-00 - 2x20 znaků / U

Zákaznický displej Giga DSP-840U-00 - 2x20 znaků / U
Part number: 840U-25
Cena bez DPH: Kč 2.399,-
Skladem:
3 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Zákaznický displej Giga DSP-840UD-01 - 2x20 znaků

Zákaznický displej Giga DSP-840UD-01 - 2x20 znaků
Part number: 840UD-25
Cena bez DPH: Kč 2.399,-
Skladem:
2 Ks
U Vás:
Už zítra!
Ks > Koupit

Zebra RFD2000, RFID (UHF)

Zebra RFD2000, RFID (UHF)
Part number: RDF-2000-1000100-EU
Cena bez DPH: Kč 11.900,-
Skladem:
0 Ks
U Vás:
27. 1. 2022
Ks > Koupit