dellstore@dc4.cz

Akce / výprodej

Řadit podle NÁZVU:
Řadit podle CENY:

Dell 12Gbps SAS HBA Externí řadič (low-profile)

Dell 12Gbps SAS HBA Externí řadič (low-profile)
Part number: 405-AAES
Part number: J91FN
Cena bez DPH: Kč 3.500,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell Externí napájecí zdroj RPS720 až pro 4 switche

Dell Externí napájecí zdroj RPS720 až pro 4 switche
Part number: 450-ADEZ
Part number: DC7J3
Cena bez DPH: Kč 8.990,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

HP Nastavitelný podstavec pro displej

HP Nastavitelný podstavec pro displej
Part number: AW663AA
Part number: AW663AA#AC3
Cena bez DPH: Kč 2.490,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Zebra RFD2000, RFID (UHF)

Zebra RFD2000, RFID (UHF)
Part number: RDF-2000-1000100-EU
Cena bez DPH: Kč 11.900,-
Skladem:
NE
U Vás:
3. 12. 2020
Ks > Koupit

400GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC 6Gbps 512n 2.5in Hot-plu

400GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC 6Gbps 512n 2.5in Hot-plu
Part number: 400-ARRD
Cena bez DPH: Kč 7.000,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Avaya 9611G IP Telefon

Avaya 9611G IP Telefon
Part number: 700480593
Cena bez DPH: Kč 3.850,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell 10GbE SR SFP+ Transceiver, 10Gb and 1Gb Server Adapter - Kit

Dell 10GbE SR SFP+ Transceiver, 10Gb and 1Gb Server Adapter - Kit
Part number: 407-10357
Part number: 519N7
Cena bez DPH: Kč 2.600,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell 16GB paměťový modul-2Rx4/DDR3/RDIMM/1333MHz

Dell 16GB paměťový modul-2Rx4/DDR3/RDIMM/1333MHz
Part number: A6996789
Part number: SNPMGY5TC/16G
Cena bez DPH: Kč 4.000,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell 4GB paměťový modul - 2Rx8/DDR3/RDIMM/1333MHz

Dell 4GB paměťový modul - 2Rx8/DDR3/RDIMM/1333MHz
Part number: A6996785
Part number: SNP9J5WFC/4G
Cena bez DPH: Kč 1.500,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX, 850nm Wavelength 550m Reach
Part number: 407-10933
Part number: TRANS.0001
Cena bez DPH: Kč 950,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell sada externích kabelů SAS 2 m pro PowerVault MD1200/MD1220/MD3200i

Dell sada externích kabelů SAS 2 m pro PowerVault MD1200/MD1220/MD3200i
Part number: 470-11676
Part number: P088P
Cena bez DPH: Kč 990,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Dell síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M), optické vlákno 10 m

Dell síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M), optické vlákno 10 m
Part number: 470-AAYP
Part number: T6479
Cena bez DPH: Kč 650,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

FIBER Mounts SDM754 - kancelářský držák na 2 LCD monitory

FIBER Mounts SDM754 - kancelářský držák na 2 LCD monitory
Part number: SDM754
Cena bez DPH: Kč 1.050,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Síťová karta pro Eaton UPS, MS Web, SNMP a ModBus, pro Evolution, EX, MX, EX RT, 5PX, 5130, 9135

Síťová karta pro Eaton UPS, MS Web, SNMP a ModBus, pro Evolution, EX, MX, EX RT, 5PX, 5130, 9135
Part number: UPSE1016
Part number: MODBUS-MS
Cena bez DPH: Kč 5.790,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit

Z-Ultimate 3000T White, 76x51mm, 1370 ks/role

Z-Ultimate 3000T White, 76x51mm, 1370 ks/role
Part number: EPP731206103
Cena bez DPH: Kč 900,-
Skladem:
ANO
U Vás:
1. 12. 2020
Ks > Koupit